info@rellox.cz +420 733 532 291

Apartmány na prodej přímo u moře v rámci hotelového komplexu

Apartmány na prodej v rámci 5* hotelového resortu v blízkosti Dubrovníku. Přímo u pláže, s výhledem na moře, hotelové služby, kavárny, reastaurace a obchody přímo na místě. Další pronájem. Kupující neplatí realitní provizi!

  • Referenční číslo: SU14821
  • Lokalita: Dubrovník
  • Typ nemovitosti: Byt/Apartmán / Nové projekty / Investiční příležitost
  • Velikost: 43.80 m2 – 136.96 m2
  • Cena: 197 000 – 1 000 000 EUR

Rezidenční komplex byl postavený v roce 2009. Nachází se cca 20 minut od starého města Dubrovníku, nedaleko od historického města Ston a pouhých 45 minut od mezinárodního letiště v Dubrovníku. Můžete se stát vlastníky apartmánu v Chorvatsku s výhledem na Jaderské moře a přitom využívat všechny výhody a služby pětihvězdičkového resortu situovaného přímo u moře.

V komplexu je celkem 207 apartmánů. Developer se nyní rozhodl prodat 25 apartmánů do osobního vlastnictví. Apartmány jsou určené ke kombinaci vlastního užívání a dalšího pronájmu, jsou tedy vhodné i jako investice s výnosem z pronájmu. Všechny apartmány jsou moderně zařízené a vybavené.

Celý komplex byl postaven v typickém středomořském stylu. Průzračná voda Jaderského moře, více než kilometr dlouhá pláž a mnoho sportovních aktivit přímo před dveřmi. vašeho apartmánu. Součástí resortu je velké spa & wellness centrum s venkovními bazény, vířivkami a masážemi. Nechybí tenisové kurty, volejbalové a fotbalové hřiště, squash, fitness nebo dětský koutek.

Přes den nebo večer se můžete procházet na pěší promenádě s množstvím obchůdků, restaurací a kaváren. K dispozici je také supermarket a recepce, kde si můžete domluvit výlety do Dubrovníku či po okolí. Pro výlety na moři na blízké ostrovy či pro dopravu lodí do Dubrovníku je v resortu vybudovaná marína s lodní taxi službou. Developer získal v roce 2011 ocenění OPP Overseas property award of excellence pro nejlepšího developera v jižní Evropě.

O správu, vysokou kvalitu poskytovaných služeb a další pronájem apartmánů se stará licencovaná společnost. Výše příjmu z pronájmu může být ovlivněna majitelem, a to tím, jak dlouho a v jakém období apartmán sám využívá. Čím více ho poskytne k pronájmu, tím vyšší příjem z pronájmu může očekávat. Nájemní smlouva se uzavírá na dobu 25 let. V případě zájmu o financování koupě formou hypotéky, jsme schopni pro Vás připravit vhodnou nabídku.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Chorvatsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi. Více informací o tomto výjimečném resortu na chorvatském pobřeží Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Zaujala vás nabídka apartmánů poblíž Dubrovníku?

» Pro podrobnější informace nás KONTAKTUJTE.

Další chorvatské nemovitosti z nabídky firmy Rellox naleznete ZDE.