info@rellox.cz +420 733 532 291

Místo pro práci i navazování nových kontaktů. Tak by se dala charakterizovat coworkingová centra. Pokud patříte mezi digitální nomády, neustále potřebujete být online a na svých cestách oceníte možnost využívat prostory přímo určené pro tento druh práce, máme pro vás několik skvělých tipů na coworkingová centra ve Splitu.

Internetoví podnikatelé, programátoři, grafici, copywriteři, marketéři, ale i lidé řady dalších profesí, kteří rádi cestují, se stávají tzv. digitálními nomády. Další dávají přednost koupi nemovitosti v některé z přímořských lokalit, kde tráví část roku. Jednou z lákavých destinací je i chorvatský Split, který navíc disponuje přímým leteckým i autobusovým spojením z České republiky

Příjemná atmosféra podporující kreativitu a sounáležitost, služby zahrnují rychlé internetové připojení, tiskárnu, skener, kávu a čaj, technickou podporu přímo na místě, spoustu nezbytných zásuvek u každého stolu, možnost parkování a ideálně dochozí vzdálenost do centra města. Tak nějak by mělo vypadat místo, kde nová „přistěhovalci“ mohou navazovat první kontakty nebo jej prostě využít k řešení pracovních úkolů. Níže najdete tipy na nejlepší coworkingová centra ve Splitu.

Coworkingová centra ve Splitu