info@rellox.cz +420 733 532 291

Luxusní vila na pobřeží ostrova Korčula

Úžasná vila s výhledem na moře, moderním vybavením, zařízenou kuchyní, vlastním kotvištěm a bazénem. Dům, který se právě dokončuje, pochází z dílny předního developera luxusních nemovitostí.

  • Referenční číslo: PI19566
  • Lokalita: Ostrov Korčula
  • Typ nemovitosti: Luxusní nemovitost / Rodinný dům/Vila / Nové projekty / Investiční příležitost

Obrovskou devizou je, že je objekt situovaný přímo u moře. Hodnota takových nemovitostí bude jen růst, protože v Chorvatsku existují zákonná omezení pro novou výstavbu do vzdálenosti 100 metrů od moře. Vila je navíc zasazena do nádherného prostředí klidné zátoky, nabízí vlastní kotviště a v pouze 3 kilometry vzdáleném městě Korčula se nachází marina s veškerými potřebnými službami.

Vila je charakteristická vynikající kvalitou a promyšleným designem. Cílem bylo postavit moderní dům u moře s kombinací tradičního dalmatského kamene a architektury, čistých linií a prosklených stěn.

Přízemí domu tvoří velký obývací prostor s výhledem na bazén, jídelna, otevřená kuchyně a posilovna s finskou saunou. Horní dvě patra nabízejí celkem čtyři ložnice s vlastními balkony a koupelnami s podlahovým topením. V elegantně zařízené kuchyni jistě oceníte špičkové vybavení, které zahrnuje vestavěné spotřebiče jako dvě trouby, dvě mikrovlnné trouby, indukční varnou desku, myčku, lednici a chladničku na víno.

Zahrada obklopující vilu je profesionálně upravena a vybavena zavlažovacím systémem. U bazénu s přepadem se nachází sprcha a dále jsou přímo u vily dvě parkovací místa.

Kupující si navíc může vybrat z široké nabídky volitelného vybavení, které zahrnuje například nábytkový balíček dle přání majitele, bezpečnostní systém, systém chytrého domu, protiproud v bazénu, venkovní krb na terase nebo možnost zvolit si místo posilovny a sauny pátou ložnici.

 

Zaujala vás tato luxusní vila na pobřeží ostrova Korčula?

» Pro podrobnější informace nás KONTAKTUJTE.

Další chorvatské nemovitosti z nabídky firmy Rellox naleznete ZDE.