info@rellox.cz +420 733 532 291

Luxusní vila u moře na ostrově Brač – PRODÁNO

PRODÁNO. Podívejte se na nabídku dalších nemovitostí v Chorvatsku.

Působivá vila s vlastním bazénem, kotvištěm, saunou, posilovnou, vinným sklepem a dech beroucími výhledy na přilehlou mořskou zátoku.

  • Referenční číslo: PI19567
  • Lokalita: Ostrov Brač
  • Typ nemovitosti: Luxusní nemovitost / Rodinný dům/Vila / Nové projekty / Investiční příležitost
  • Velikost: 500.00 m²

Chorvatsko: Vila na ostrově Brač

Právě tak může vypadat vaše nové bydlení v Chorvatsku na ostrově Brač. Moderní vila na ostrově Brač splňující nejvyšší nároky na luxusní bydlení byla dokončena v roce 2015.

K vile náleží i bazén s přepadem a výhledem na přilehlé kotviště. Velkou devizou jsou i nádherné výhledy na moře a okolní krajinu, které si můžete vychutnávat i z terasy domu, která je jako stvořená pro posezení se sklenkou vína a chvíle odpočinku.

Díky spojení tradičních materiálů (při stavbě byl využit místní bračský kámen) a moderní středomořské architektury vznikla třípodlažní vila harmonicky zapadající do okolní krajiny. Pro zajištění maximálního pohodlí jsou ve vile k dispozici čtyři ložnice se samostatnými koupelnami, nechybí sauna, parní lázeň, vinný sklep nebo pracovna.

Problémem není ani zajištění správy nemovitosti v době, kdy nebude majitel na místě přítomný. V rámci správy nemovitosti je možné zajistit kompletní služby od úklidu až po vaření.

Zaujala vás tato luxusní vila na ostrově Brač?

» Pro podrobnější informace nás KONTAKTUJTE.

Další chorvatské nemovitosti z nabídky firmy Rellox naleznete ZDE.