info@rellox.cz +420 736 671 652

Apartmány v hotelovém resortu přímo na pláži

Jedinečná nabídka apartmánů na prodej v pětihvězdičkovém resortu v 1. linii u pláže. Výhled na moře, recepce, spa&wellness, služby hotelového charakteru, na prodej do osobního vlastnictví s možností dalšího pronájmu s ročním výnosem až v úrovni 5,5 %. Kupující neplatí provizi.

  • Referenční číslo: FK19195
  • Lokalita: Zadar
  • Typ nemovitosti: Byt/Apartmán / Nové projekty / Investiční příležitost
  • Velikost: 50.00 m2 – 135.00 m2
  • Cena:cena 176 000 – 595 000 EUR

Při pořízení apartmánu v tomto projektu navíc výjimečná možnost výměnného pobytu s možností trávit zdarma dovolenou v Alpách, Karibiku nebo v Americe! To je možné díky tomu, že komplex provozuje jedna z nejznámějších hotelových skupin v Evropě a je součástí seznamu exkluzivních resortů na celém světe The Registry Collection. Týdny vlastního užívání svého apartmánu v Chorvatsku můžete vyměnit za pobyt v některém z vybraných resortů po celém světě, které jsou součástí programu. Nejedná se ale o time-share, nemovitost máte v osobním vlastnictví a můžete s ní podle toho nakládat.

V rámci komplexu jsou k dispozici apartmány o velikosti 50 m², 75 m², 100 m² a 135 m². Všechny apartmány mají balkón, naprostá většina z nich má výhled na moře. Apartmány jsou dokončené a prodávají se včetně vybavení moderním nábytkem. V podzemních garážích se nachází celkem 684 parkovacích stání.

Podrobnější představu o projektu si můžete udělat shlédnutím videa níže nebo na webu www.resort-zadar.cz.

Zaujala vás nabídka apartmánů u Zadaru?

» Pro podrobnější informace nás KONTAKTUJTE.

Další chorvatské nemovitosti z nabídky firmy Rellox naleznete ZDE.