info@rellox.cz +420 736 671 652

Biograd Na Moru: Luxusní vily a apartmány v 4* přímořském resortu

Luxusní vily s 1–3 ložnicemi a apartmány s 1–2 ložnicemi v písčité zátoce. Majitelé mohou využívat veškeré služby, které resort nabízí, včetně služeb souvisejících se správou a pronájmem jednotek.

  • Referenční číslo: CH19591
  • Lokalita: Biograd Na Moru
  • Typ nemovitosti: Luxusní nemovitost – Rodinný dům/Vila – Byt/Apartmán
  • Velikost: 72.00 m2 – 90.98 m2
  • Cena: 259.000 – 399.000 EUR

Nabízené nemovitosti jsou součástí čtyřhvězdičkového resortu provozovaného prestižním mezinárodním operátorem. Resort vyniká svým bohatým zázemím, jehož součástí je několik restaurací včetně À la Carte Restaurant Il Moro se širokou nabídkou kulinářských specialit z čerstvých ryb a mořských plodů, plážový bar, wellness a spa s finskou saunou, tureckými lázněmi, vyhřívaným krytým bazénem, venkovním bazénem, fitness a kardio zónou, širokou nabídkou masáží a relaxačních procedur. Za zmínku stojí také zázemí pro rekreační a sportovní aktivity s tenisovými kurty, víceúčelovým hřištěm pro volejbal, fotbal a basketbal, minigolfovým hřištěm, hřištěm na plážový volejbal, půjčovnou kol, člunů a kajaků, dětským hřištěm apod. Před resortem je krásná písečná pláž s lehátky a slunečníky. Majitelé vil a apartmánů mohou využívat veškeré služby, které resort nabízí za zvýhodněnou cenu.

Resort se skládá z 69 komfortních hotelových pokojů, 31 prostorných apartmánů (standardních apartmánů), 46 luxusních apartmánů a 20 luxusních zařízených a moderně navržených vil. Nabízí výhled na pláž a borový háj a je situován méně než 10 metrů od pobřeží. Všechny jednotky jsou zařízeny v minimalistickém moderním stylu a jsou kompletně vybaveny moderním italským nábytkem včetně plně vybavené kuchyňské linky s moderními spotřebiči, prostornými koupelnami s vyhřívanými podlahami a dešťovými sprchami, obývacími pokoji, prostornými ložnicemi a terasami. Kompletní vybavení nábytkem a spotřebiči je již zahrnuto v ceně. Nemovitosti jsou vybaveny moderními technologiemi, jako jsou venkovní elektrické žaluzie, nastavitelné osvětlení, klimatizace, alarm, wifi a systém Smart TV. Parkovat je možné na čtyřech rozlehlých parkovištích v rámci resortu. Každý majitel smí využívat 2 parkovací místa.

Resort nabízí služby správy a pronájmu a umožňují realizovat příjmy, které vám pomohou vyrovnat náklady na jednotku. Pronájem však není nutností a záleží jen na vás, zda budete chtít svou nemovitost pronajmout či nikoliv.

Zaujala vás nabídka?

» Pro podrobnější informace nás KONTAKTUJTE.

Další chorvatské nemovitosti z nabídky firmy Rellox naleznete ZDE.