info@rellox.cz +420 734 445 094

Informace o lokalitách

Nejoblíbenější destinací pro české investory do chorvatských realit je oblast Dalmácie, kde mají klienti bohatou šíři výběru nemovitostí na pevninské části nebo na mnoha ostrovech, které jsou dostupné trajektovým spojením z pevniny. Některé ostrovy jako např. Ciovo nebo Vis jsou projené mostem a snadno dostupné automobilem.

Mezi nejoblíbenější dalmátské lokality patří oblasti Zadar a Bibinje, okolí Splitu jako Trogir, Makarska a ostrovy Brac, Hvar, Ciovo a Korcula. Ceny nemovitostí v těchto lokalitách jsou víceméně porovnatelné. Obecně nejdražší jsou samozřejmě ty v první linii u moře. Vysoké ceny nemovitostí panují v oblíbeném letovisku Dubrovnik.

Alternativou pro zájemce o koupi chorvatských realit je poloostrov Istria, který se nachází na severním pobřeží Chorvatska.

Více informací o Chorvatsku naleznete zde.

Detailní informace o lokalitách pro nákup domu nebo apartmánu v Chorvatsku

Podrobné informace o jednotlivých lokalitách naleznete na webových stránkách společnosti Rellox. V kategorii zpráv se můžete podívat i na vývoj cen realit v Chorvatsku a další užitečné informace související s nákupem nemovitosti i životem v Chorvatsku.