info@rellox.cz +420 734 445 094

Naše služby

Služby pro zájemce o koupi nemovitosti v Chorvatsku

Výběr vhodné nemovitosti

Společnost Rellox nabízí svým klientům chorvatské nemovitosti na prodej již od roku 2004. Naše realitní nabídka zahrnuje zejména kvalitní a prověřené apartmány a domy ve střední a vyšší cenové kategorii na pobřeží Jaderského moře.

V zemích střední a východní Evropy (včetně ČR) zastupujeme významné chorvatské a mezinárodní developery prestižních realitních projektů na chorvatském pobřeží. Při výběru starších nemovitostí na prodej spolupracujeme samozřejmě také s vybranými realitními partnery v Chorvatsku, ale jako jedna z mála realitních firem, která působí v ČR, disponujeme také vlastní nabídkou chorvatských nemovitostí na prodej.

Reality v Chorvatsku na prodej

Zajištění převodu vlastnictví

Společnost Rellox klade důraz zejména na bezpečný převod vlastnictví kupované nemovitosti v Chorvatsku. Konkrétní řešení převodu vlastnictví vždy volíme po dohodě s klientem tak, aby zájmy kupující strany byly maximálně ochráněny. Našim klientům nabízíme k dispozici služby našeho interního právníka a služby renomované chorvatské advokátní kanceláře. K dispozici jsou Vám také naši spolupracující daňoví poradci.

Konečným cílem našich služeb je bezproblémové vlastnictví a užívání nemovitosti kupující stranou.

Rellox zvyšuje úroveň realitních služeb v Chorvatsku

Jedním z největších praktických problémů při koupi nemovitosti v Chorvatsku vždy byla a je záležitost platby kupní ceny kupující stranou. V případě koupě vybraných nemovitostí v Chorvatsku z nabídky společnosti Rellox, jsme schopni zajistit převod kupní ceny prostřednictvím svěřeneckého účtu chorvatské advokátní firmy. Využití svěřeneckého účtu pro převod kupní ceny v Chorvatsku je tou nejbezpečnější variantou v případě koupě starší nemovitosti. Pro více informací o našich službách nás prosím kontaktujte.

Rellox v Chorvatsku

Společnost Rellox působí v Chorvatsku prostřednictvím své franšízované firmy ve Splitu. Rellox je oprávněn k činnosti realitních poradců v Chorvatsku. Zároveň je společnost Rellox registrována jako plátce DPH v Chorvatsku, což je pro kupující stranu velmi důležité z pohledu zákona o odpočtu DPH.