info@rellox.cz +420 734 445 094

O nás

Společnost Rellox s.r.o. poskytuje komplexní služby při koupi a prodeji zahraničních nemovitostí. V naší nabídce naleznete apartmány, domy a luxusní nemovitosti zejména u moře, v Alpách, u golfu a v metropolích. Naše databáze obsahuje nabídky z téměř třiceti zemí, včetně Rakouska, Itálie, Francie, Španělska, Sardinie, Mallorky, Chorvatska, USA a dalších.

 

Proč při nákupu nemovitosti v Chorvatsku využít služeb společnosti Rellox

  • Databáze společnosti Rellox nabízí rozsáhlý výběr nemovitostí v Chorvatsku, který zahrnuje domy a apartmány s výhledem na moře. Druhé bydlení v bezprostřední blízkosti pláží v některém z chorvatských přímořských měst může být splněním snu o vlastní nemovitosti u moře.
  • Řada nemovitostí v Chorvatsku byla postavena bez stavebního povolení, chybí u nich důležitá dokumentace. Využitím služeb renomované realitní společnosti s detailní znalostí místního trhu se vyvarujete rizik a možného zmaření svojí investice. Součástí služeb společnosti Rellox je prověření nemovitosti a vyřízení všech formálních náležitostí včetně právního a daňového poradenství. Detailnější informace naleznete v sekci Naše služby.
  • S výběrem vhodné nemovitosti vám rádi pomůžeme. V případě, že si nevyberete konkrétní nemovitost z naší databáze, zajistíme na základě vašich požadavků nabídky dalších realit odpovídajících vašim představám.
  • Společnost Rellox je lídrem na trhu zahraničních realit ve střední a východní Evropě se zkušenostmi od roku 2004. Kromě Chorvatska nabízíme nemovitosti v dalších téměř třech desítkách zemí celého světa.

Nemovitosti v Chorvatsku