info@rellox.cz +420 734 445 094

Plánujete pořízení domu nebo apartmánu v Chorvatsku? V případě, že se rozhodnete pro nákup nemovitosti na Istrii, může jednou z vašich voleb být Poreč, město s tisíciletou historií nabízející to nejlepší ze života na Jadranu.

Tip: Apartmány v Poreči se zajištěným servisem správy nemovitosti

Exkluzivní projekt 106 apartmánů nacházející se pouhých 300 metrů od pláže. V blízkosti se nachází také marina s možností kotvení pro vaši loď. Různé velikosti apartmánů s 1, 2, 3 nebo 4 ložnicemi. Vedle vlastního užívání je možné apartmán v době vlastní nepřítomnosti pronajímat. O veškerý servis spojený se správou nemovitosti a pronájmem se postará profesionální agentura. Předpokládaný termín dokončení projektu začátek roku 2024.

» Více informací o projektu

Členité pobřeží Istrijského poloostrova vtiskává charakteristickou tvář i Poreči, letovisku, které patří k nejvyhledávanějším v celé severní části Chorvatska. Oproti jižnějším destinacím v Dalmácii je výhodou kratší cesta autem. Z Poreče si zároveň lodí můžete dojet do některého z okolních přístavů nebo třeba do italských Benátek.

Historické jádro s tradičními kamennými domy zve k procházce nebo posezení v některé ze skvělých restaurací. Podél pobřeží se táhne promenáda, kterou si můžete projet i turistickým vláčkem, což bude zážitek zejména pro děti. Moře je zde čisté, jak je ostatně v Chorvatsku standardem. Vedle oblázkových pláží si v Poreči můžete užít i pro Chorvatsko ne úplně typickou písečnou pláž. V místech s kamenitým dnem jsou pro přístup do moře často vybudovaná betonová plata se schůdky. A když budete mít chuť, můžete místo na pláž čas od času vyrazit do blízkého aquaparku.

V Poreči nechybí ani písečná pláž
Poreč nabízí spoustu vodních radovánek i pro děti.
Borovicové háje v Poreči často sahají až k samotnému pobřeží
Poreč – místo vhodné k relaxaci i aktivnímu odpočinku
Poreč

Více informací o Poreči naleznete na oficiálním turistickém webu města.