info@rellox.cz +420 734 445 094

Přemýšlíte o pořízení apartmánu nebo vily v jednom z top resortů, který v současnosti vyrůstá na chorvatské Istrii? Do 15. října 2021 můžete rezervovat vybranou nemovitost za stávající nabídkové ceny, které začínají od 164.340 EUR. Vzhledem k velkému zájmu o nemovitosti v tomto resortu následně developer přistoupí k již druhému zvýšení cen.

V resortu bude k dispozici celkem 252 nemovitostí – 55 vil, 179 aparthotelových jednotek a 18 rezidenčních apartmánů. K prvnímu navýšení ceny cca o 10 % developer přistoupil v červnu 2021. Nyní zbývá několik posledních dnů, kdy je možné nemovitosti rezervovat než od 16. 10. 2021 dojde k dalšímu navýšení cen.

V případě zájmu o nákup nemovitosti v tomto resortu nebo pro více informací nás kontaktujte.

Výhodou Istrie je dobrá dopravní dostupnost z velké části Evropy. Oblast je vyhledávaná návštěvníky z Německa, Rakouska, Slovinska, Itálie, České republiky, Slovenska, Polska i dalších zemí.

Resort bude v provozu celoročně a nabídne svým hostům širokou škálu služeb na vysoké úrovní, včetně správy nemovitosti a případného dalšího pronájmu. Ten ale není podmínkou – svoji nemovitosti můžete v případě zájmu využívat výhradně pro svoji potřebu.

» Více informací o projektu

https://www.rellox.cz/5-developesky-resort-apartmanu-a-vil-s-pristupem-